Neudorff-Logo

Strona główna

Neudorff traktuje ochronę danych osobowych bardzo poważnie. Pragniemy, żebyście Państwo wiedzieli, czy i kiedy oraz jakie dane rejestrujemy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Wdrożyliśmy działania techniczne i organizacyjne, które zapewniają, że spełniamy wymogi przepisów o ochronie danych osobowych.

Gromadzenie danych osobowych

Konkursy/ankiety:
Dane osobowe, które podajecie Państwo biorąc udział w naszych konkursach lub ankietach, są przez nas przetwarzane do celów własnych zgodnie z § 28 Federalnej Ustawy o Ochronie Danych. Oczywiście danych tych nie przekazujemy, nie sprzedajemy ani nie wynajmujemy osobom trzecim, ani w całości, ani w częściach.

Informacja ogólna:
Macie Państwo w każdej chwili możliwość zażądania skasowania Waszych danych osobowych. Prosimy zwrócić się w tym celu do nas telefonicznie na numer +49 180 5638387 lub pocztą elektroniczną na adres info@neudorff.de.

Rejestrowanie danych dostępowych
Przy każdym pobieraniu pliku z naszej oferty zapisywane są dane dostępowe. Każdy rekord danych składa się z: adresu IP, poprzedniej strony (jeżeli przeglądarka podaje), nazwy pliku, daty i godziny, przesłanej ilości danych, statusu dostępu, typu przeglądarki internetowej. Zarejestrowane dane są przez nas przetwarzane wyłącznie do celów statystycznych, nie są one przekazywane osobom trzecim, ani w całości, ani częściowo.

Linki do innych stron internetowych
Nasza witryna internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych. Nie mamy żadnego wpływu na to, czy dostawcy tych stron respektują przepisy o ochronie danych lub inne przepisy.

Pytania, sugestie, komentarze
W razie pytań, sugestii i komentarzy związanych z tematem ochrony danych prosimy o skontaktowanie się z nami poczta elektroniczną.
Ciągły rozwój Internetu oraz związane z tym częste zmiany obowiązujących przepisów prawa wymagają od czasu do czasu dopasowania naszych informacji o ochronie danych osobowych. Na tej stronie będziemy informować Państwa o odpowiednich nowościach.

Emmerthal, dnia 01.10.2006 r.